Do kogo pasuje noszenie bluz?

Kobieta + bluza nie wszystkim mężczyznom kojarzy się dobrze. Kobiety natomiast uwielbiają ten luz, jaki daje możliwość noszenia bluzy. Trzeba jednak pamiętać, że nie każda część garderoby, pasuje każdemu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dobrze będzie Ci w bluzie, czytaj dalej.

1. Młoda dziewczyna - bluzy dla dziewczyn są chyba jednym z tych elementów garderoby, które są uniwersalne i można powiedzieć, że w bluzie każdej dziewczynie jest dobrze. Oczywiście dopóty, dopóki ma ona damskie cechy. Jeżeli młoda kobieta wybiera męski krój i męski styl - siłą rzeczy w takiej bluzie nie będzie wyglądała dobrze.

2. Panie przy kości - jeżeli masz kilka kilogramów za dużo, nie wybieraj workowatych bluz, tylko dodasz sobie nimi wagi. Bluzy damskie posiadają wcięcia i są tak uszyte, żeby podkreślać kształty. Niech nikt Ci nie wmawia, że zakładając obszerne ubranie staniesz się szczuplejsza, wręcz przeciwnie - możesz sprawiać wrażenie jeszcze grubszej. To samo tyczy się zbyt małych ubrań.

3. Panie bardzo szczupłe -  jeśli Twoja waga jest niska, a Ty jesteś delikatnie zbudowana, nie wychudzaj się jeszcze bardziej zakładając maleńką bluzę. Czasami nie warto jeszcze bardziej podkreślać szczupłości, to samo tyczy się zakładania bluz za krótkich.

Tags: