Wybór swetra zgodnie z typem figury

Każda z nas jest niepowtarzalna i każda chciałaby czuć się seksownie, bez względu na to, czy nosi na sobie sukienkę czy sweter, który ma być przede wszystkim praktyczny. To dlatego warto jest wybierać sweterki damskie n-fashion.pl zgodnie z rodzajem swojej figury. Do najpopularniejszych typów kobiecych sylwetek należą klepsydra, jabłko, gruszka oraz stożek. Zobaczmy, jakie rozwiązanie najlepiej pasują do każdej z nich.

Figura typu klepsydra to dla wielu kobiet figura wymarzona. Tutaj, nie musimy stosować żadnych bardziej wyrafinowanych sztuczek. Wystarczy nam sweterek odpowiednio dopasowany do ciała, w dowolnej kolorystyce. Natomiast przy sylwetce określanej mianem jabłko, zależy nam głównie na odjęciu sobie zbędnych kilogramów. W tym celu, należy wybierać dekolt w kształcie litery V. Warto zdecydować się na duże motywy, które na pewno nie dodadzą nam dodatkowej wagi. 


Ze sweterkami damskimi przy figurze typu gruszka powinniśmy obchodzić się ostrożnie. Tutaj należy postawić na bufiaste rękawy, które pozwolą nam poszerzyć górę. Natomiast dół powinien zostać maksymalnie zwężony, głównie poprzez wykorzystanie pionowych pasów lub ciemnych barw. Natomiast wszystkim paniom stożkom polecamy swetry posiadające dopasowanie w talii.

Tags: