Męskie stylizacje - bluzy z kapturem

Stosunkowo niedawno kojarzona głównie z treningami czy siłowniami, dziś jest nieodłączonym elementem tzw. miejskiego stylu i niemal każdy mężczyzna ma ją w swojej szafie. Mowa oczywiście o bluzie męskiej.

Niezależnie od preferowanego stylu - młodzieżowego, sportowego czy eleganckiego - wielu mężczyzn uznaje bluzy męskie za niezastąpione. Nadają się właściwie niemal na każdą okazję, jeśli umiejętnie połączy się je z pozostałymi elementami. Najbardziej klasyczna, swobodna i wpisująca się w miejski styl stylizacja to jej połączenie z klasycznymi niebieskimi jeansami. Z kolei sportowa wersja ze spodniami dresowymi, jako całość tworzy lekki, niezobowiązujący strój, wygodny i nadający się nie tylko do uprawiania sportu, ale na spotkania ze znajomymi czy codzienne zakupy. Natomiast stylizacja stworzona z połączenia np. bluzy z kapturem i bardziej eleganckich spodni będzie świeża, nowoczesna i odzwierciedlająca fantazję oraz osobowość mężczyzny.

Warto przy okazji zauważyć, że nie tylko panie, ale także panowie mogą przebierać między ciepłymi bluzami z kapturem, idealnie sprawdzającymi się w czasie jesiennych chłodów, a rozpinanymi lub wkładanymi przez głowę bez kaptura. Ponadto panowie mają do wyboru zarówno te gładkie w klasycznych kolorach, jak i z interesującymi, kolorowymi nadrukami.
Tags: