Jak nosić saszetki nerki, aby wyglądały elegancko?

W ostatnim czasie w sklepach pojawia się wiele modeli saszetek typu nerka. W wielu przypadkach są to fasony młodzieżowe, które są wzorzyste i pasują do luźnego stylu ubioru. Nerki saszetki są dostępne również w bardziej eleganckich wersjach np. skórzanej. Jak je nosić, aby podkreślały styl?

Z reguły nerki nosi się na biodrach. Nie ma reguły na to, czy nosić ją z przodu, z tyłu czy na bokach. W każdym wypadku będzie wyglądać dobrze. Jednak, jeżeli nerka saszetka służy do przechowywania przedmiotów, takich jak portfel, klucze czy telefon, najlepiej nosić ją w sposób klasyczny, czyli z przodu.

Nerka bardzo dobrze komponuje się ze spodniami jeansowymi i luźnym t-shirtem, ale będzie również dobrym dopełnieniem stylizacji z szortami. Elegancką saszetkę typu nerka można również dobrać do sukienki lub spódnicy. Można tutaj zachować pewną dowolność, gdyż saszetki są uniwersalne i mogą być noszone zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Dla osób, które cenią klasyczny styl, sprawdzą się pojemne wersje nerek skórzanych. Posiadają one dużą ilość kieszeni, co sprawia, że odnalezienie telefonu czy portfela nie jest większym problemem. Saszetki typu nerka również doskonale sprawdzają się podczas uprawiania sportów.

Tags: