Plecaki damskie zamiast torebek?

Plecaki damskie to nie tylko modny gadżet, ale doskonała alternatywa dla torebek, które mogą niekorzystnie wpływać na kręgosłup. Plecaki w ostatnim czasie przestały być zarezerwowane dla dzieci i młodzieży. Eleganckie, wykonane ze skóry damskie plecaki z powodzeniem można nosić na co dzień do pracy i na inne, bardziej oficjalne wyjścia. Plecak można zestawić nawet z klasyczną małą czarną i wieczorowymi szpilkami. Natomiast modele wykonane z jeansu lub materiału sprawdzą się podczas wyjścia ze znajomymi czy wycieczki za miasto.

Plecaki mają wiele zalet, przede wszystkim są bardziej pojemne niż tradycyjne torebki. Można w nich zmieścić wiele drobiazgów, których nie da się upchnąć w torebce. Plecaki można nosić w zasadzie ze wszystkim. Dobrze współgrają zarówno ze zwykłymi T-shirtami, jak i eleganckimi, białymi koszulami. W połączeniu z tymi drugimi i czarnymi spodniami będą tworzyć biznesowy look idealny do pracy w biurze. Dobrze wyglądają również z jeansem i skórą np. ramoneską. Można je nosić także do bluz i swetrów różnego rodzaju.

Plecaki damskie są w zasadzie dodatkiem uniwersalnym. Warto na nie postawić zwłaszcza jesienią. Oferta w sklepach jest bardzo szeroka i cały czas się powiększa.
Tags: