Leginsy - wygodny ciuch na wiele okazji

Leginsy należą do ubrań, które doskonale podkreślają kobiece kształty. Świetnie wyglądają w nich długonogie kobiety o nienagannej figurze, ale mogą je nosić także kobiety, którym natura poskąpiła perfekcyjnej sylwetki. Wystarczy, że założą do leginsów damskich dłuższą tunikę i będą również doskonale się prezentowały.

Leginsy damskie występują w kilku długościach, od zupełnie krótkich przez kolano, po długie aż do kostek. Kobiety o szczupłych, długich nogach mogą sobie pozwolić na noszenie leginsów praktycznie o każdej długości, a ich nogi zawsze będą wyglądały w nich perfekcyjnie. Panie o nieco bardziej krągłych kształtach powinny raczej decydować się na leginsy długie do kostek i w ciemniejszych, jednolitych kolorach.

Młode, pełne dziewczęcego wdzięku nastolatki o wysportowanych sylwetkach najchętniej ubierają wzorzyste leginsy młodzieżowe. Szczególną popularnością wśród nich cieszą się te, z kolorowymi nadrukami, charakterystycznymi dla stylu hip-hop. Świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie modnej miejskiej stylizacji, ale także są idealne podczas różnego rodzaju aktywności. Można w nich z powodzeniem tańczyć, ćwiczyć fitness czy biegać. Są wyjątkowo wygodne, nie krępują ruchów i co najważniejsze są modne.
Tags: