Dodatki, które wzbogacą bieliznę Obsessive!

Bardzo często bielizna Obsessive kojarzy się nam z... typową bielizną. Takie rozumowanie jest w pełni prawidłowe. I choć produkty tej marki są dość luksusowe, to mimo tego nadal sprowadzają się do jednego - klasycznej bielizny. Jednak Obsessive, to nie tylko klasyczne produkty, lecz szereg dodatków.

Rękawiczki
Rękawiczki to doskonały, wręcz obowiązkowy dodatek do seksownej bielizny. Z reguły, winny one pasować pod względem kolorystycznym do noszonej bielizny. Nie jest to jednak standard. Rękawiczki mogą być zarówno długie jak i krótkie - obydwa ich rodzaje doskonale sprawdzają się na romantyczny wieczór.

Podwiązki
Podwiązki nadają szyku, seksapilu i... są niebagatelną ozdobą. Można je spotkać w różnych kolorach - od klasycznej czerni i czerwieni, aż po typową, ślubną biel. Bardzo często podwiązki są łączone z charakterystycznymi pasami do pończoch, które jeszcze bardziej podkreślają kobiecą urodę.

Maski
Mniej popularną odmianą gustownych dodatków do bielizny Obsessive, są... maski. Zazwyczaj są to produkty stosunkowo niewielkie. Ich rolą jest zakrycie oczu i niewielkich fragmentów twarzy. Mają one potęgować doznanie tajemniczości i stopniowo zwiększać podniecenie.

Kajdanki
Doskonałym dodatkiem do bielizny marki Obsessive są oczywiście klasyczne kajdanki. Wykonane z delikatnego materiału (same kajdanki nie muszą być delikatne), doskonale komponują się z seksowną bielizną. Potęgują napięcie i zwiększają magię doznań. Co ważne - nadają romantycznemu wieczorowi nutki drapieżności, która nieobca jest przecież wszystkim kochankom.

Tags: