Jaki stanik warto wybrać podczas karmienia piersią?

Karmienie piersią jest dla świeżo upieczonych matek jednocześnie cudownym doświadczeniem, jak i dość bolesnym procederem, któremu poddawane są niezliczoną ilość razy dziennie. Niemniej jednak, korzyści jakie czerpie dziecko z karmienia piersią są tak duże, że wiele matek decyduje się na to bez wątpienia ogromne poświęcenie, aby tylko ich pociechy rosły zdrowo i sprawnie się rozwijały.


Linia Mamabel: https://triumfomania.pl/mamabel powstała właśnie z myślą o karmiących mamach. Aby w pewien sposób ułatwić im życie, powstał specjalny stanik w najwyższym stopniu dostosowany do potrzeb mam karmiących. Jego największym atutem jest przemyślana konstrukcja z dodatkowymi zapinkami, dzięki którym matki mogą już przy pomocy jednej ręki przygotować pierś do karmienia.


Karmienie piersią wiąże się niestety z licznymi, przykrymi dla matek konsekwencjami, takimi jak otarcia, obrzmiałe, wrażliwe i ciężkie piersi, które najzwyczajniej w świecie bolą po tak dużej eksploatacji. Stanik Mamabel wykonany został w większości z mięciutkiej bawełny, dzięki czemu materiał stanika nie działa drażniąco na i tak już obolałe piersi.

Linia Mamabel cieszy się sporym uznaniem wśród mam karmiących, głównie ze względu na to, że łączy w sobie dwie najważniejsze w tym okresie cechy: wygodę i funkcjonalność.


Tags: