Air Maxy - cechy charakterystyczne

W świecie mody bardzo często bywa tak, że dany produkt wychodzi na rynek z konkretnym przeznaczeniem, po czym zdobywa tak wielkie uznanie, że znacznie wykracza poza założenia producentów stając się hitem mody, noszonym przez wszystkich. Air Maxy są idealnym przykładem potwierdzającym to założenie. 

Nike Air Maxy zostały zaprojektowane jako buty do biegania. Na rynku pojawiły się w roku 1987 i szybko zdobyły uznanie jako buty wygodne do uprawiania sportu, ale przede wszystkim jako buty o świetnym designie. Szybko przestały być noszone jedynie przez biegaczy. Dziś Air Maxy to jedne z najbardziej popularnych butów, które noszą wszyscy, nie koniecznie tylko do biegania. Air Maxy są wyznacznikiem wielu subkultur.
Buty są bardzo lekkie, co czyni je świetnym produktem do biegania i noszenia na co dzień. Idealnie sprawdzą się dla ludzi aktywnych, prowadzących szybki tryb życia i dużo chodzących. But bardzo dobrze trzyma stopę i zapewnia amortyzację stawów podczas obciążeń. To, co wyróżnia Air Maxy to ogromna precyzja ich wykonania. Tutaj praktycznie każdy szczegół i element został opracowany z najwyższą starannością i precyzją. Producent dużą uwagę przykłada nawet do precyzyjnego poprowadzenia szwów, które zawsze są idealnie równe. 

Od powstania Air Maxów, do dnia dzisiejszego powstało prawie 40 modelów. Obuwie występuje w wielu wariantach kolorystycznych, co sprawia, że każdy z pewnością znajdzie odpowiedni model dla siebie.

Tags: