Szpilki damskie - jak wybrać?

Ze szpilkami w damskiej garderobie jest zawsze tak samo  - cały czas jest ich za mało. Dlatego wiele pań wciąż przemierza sklepy w poszukiwaniu nowych modeli. Niestety, wiele z nich decyduje się na zakup szpilek pod wpływem impulsu, a później leżą one w domu, czekając na lepsze czasy. Czy da się kupić wygodne szpilki? Jak wybierać buty na obcasie, by się nie zawieść?


Dobry rozmiar to podstawa

Szpilki damskie: https://www.casu.pl/women/obuwie-1/szpilki.html to buty, które muszą być dobrze dopasowane. Wiele osób kupuje specjalnie buty o rozmiar mniejsze, sądząc, że rozbiją się one podczas noszenia. Niestety, często kończy się to bolesnymi otarciami, odciskami, a nienoszone buty lądują w szafie.


Szpilki muszą być dobrze dopasowane, bo tylko wtedy zapewniają stopie odpowiednią stabilizację. Nie może w nich być zbędnego luzu, już od pierwszego razu powinny sprawiać wrażenie, że leżą jak druga skóra.


Uniwersalne modele

Wiele kobiet kupuje szpilki damskie zdobne w wymyślny i fantazyjny wzór. Takie obuwie jest może oryginalne i fikuśne, niemniej jednak trudno je dopasować do noszonych na co dzień ubrań. Dlatego o wiele bezpieczniej jest kupować modele klasyczne, które raczej nigdy nie wyjdą z mody. Nosić je można bowiem zarówno do codziennych, jak odświętnych stylizacji.


Tags: