Koszulka alternatywą do wszystkiego

Istnieje element garderoby, który każdy ma w swojej szafie, niezależnie od wieku, płci czy stylu. Jest nim koszulka.

Fenomen koszulki

Sportowe koszulki przestały być kojarzone tylko i wyłącznie z osobami uprawiającymi sport. Obecnie koszulka tak zakorzeniła się w naszych szafach, że dołączona do każdego stylu nie szokuje nikogo.

Jest jeden szczególny rodzaj koszulki, który jest łączony z kulturą Rapu, Hip-Hopu oraz z ogólnie przyjętą modą street i skate. Jest to zbyt obszerna koszulka z ciekawym nadrukiem w formie grafiki lub napisu.

Moda ta ma swoje koszenie w biedniejszych dzielnicach większych amerykańskich miast takich jak Nowy Jork. W Bronxie wraz z rozwojem rapu miała miejsce ewolucja stylu ubioru.

Koszulka dla wszystkich

Zbyt obszerną koszulkę w stylu skate zaadoptowali również tancerze specjalizujący się w stylu Hip-Hopowym. Dzięki zbyt dużym obraniom ich ruchy nabrały głębi i dynamiczności. Dzięki temu taniec jest atrakcyjniejszy. Taki sam styl można zauważyć u osób jeżdżących na rowerze, deskorolce lub rolkach u tak zwanych skaterów.

W parku w którym znajduje się skate park można zauważyć pełno młodzieży, która posiada koszulki nawiązujące do ich stylu życia. Ludzi wolnych i szczęśliwych, którzy zażywają ruchu i cieszą si wspólną pasją. Dzięki metodzie indywidualnych nadruków koszulka może być w pełni dopasowana do poglądów, ulubionej muzyki oraz innych upodobań jej właściciela.

Tags: