Modna stylizacja do pracy z kozakami damskimi

Kozaki damskie to jeden z najbardziej lubianych modeli butów na jesień i zimę. Wszystkie kobiety zakładające w chłodną część roku sukienki i spódnice, noszą tego typu wysokie kozaki: https://arturovicci.pl/kozaki, które doskonale grzeją nogi i chronią przed zimnem.


Kozaki damskie w stylizacji z sukienką

W tym roku bardzo modne są sukienki koszulowe sięgające kostki. Sporo modeli tego typu pojawiło się w popularnych sieciówkach. Takie sukienki Świetnie wyglądają z wysokimi kozakami damskimi wykonanymi z zamszu, szczególnie jeżeli frywolnie rozepnie się kilka guzików od dołu sukienki, dzięki czemu nogi będą troszkę bardziej wyeksponowane. To bardzo klasyczna stylizacja, elegancka i kobieca zarazem.


Stylizacja z jeansami i kozakami damskimi

Sporo kobiet do wysokich kozaków damskich zakłada też dopasowane jeansy rurki. Tego typu stylizacja musi być jednak naprawdę przemyślana, aby nie wyglądała trochę zbyt kiczowato. Jeżeli zatem kobieta decyduje się na mocne podkreślenie swoich nóg, zakładając rurki oraz wysokie buty do kolan, góra powinna być trochę bardziej obszerna i zakrywająca kształty. Można zatem założyć na przykład sweter oversize z warkoczami albo dopasowany T-shirt wysoko pod szyję, a do tego przedłużaną marynarkę w kratę.


Kozaki damskie w stylizacji z krótką sukienkę

Oczywiście kozaki damskie można zakładać również do krótkich sukienek, warto jednak wybrać wtedy model trochę bardziej obszerny, czyli zdecydować się na przykład na sukienkę trapezową, która nie podkreśla mocno kształtów. Dobrze będzie wyglądać również krótka falbaniasta sukienka w kwiaty, uszyta z delikatnej wiskozy. Połączenie frywolności i zwiewności z wysokimi butami wygląda doskonale.


Tags: