Historia domu mody Versace

Dom mody Versace to jeden z luksusowych domów mody z Włoch. Swoje butiki Versace ma w największych miastach świata oraz naturalnie w stolicach mody takich jak Nowy Jork czy Mediolan. Historia domu mody Versace nigdy nie należała do prostych - jej założyciel oraz główny projektant Gianni Versace został bowiem brutalnie zamordowany.


Sukienki Versace, czyli obiekt pożądania

Niestety tragiczna historia założyciela marki Versace przez jakiś czas rzuciła się cieniem na rozwój tego domu mody. Szybko jednak wszystko wróciło do normy, bo za sterami stanęła Donatella Versace, współczesna dyrektor artystyczna tego włoskiego domu mody. To właśnie ona tworzy wysublimowane projekty sukienek Versace: https://mayoutway.com/sukienki-versace, które pojawiają się na największych galach, takich jak na przykład rozdanie Oscarów czy Złotych Palm w Cannes. Versace każdego roku święci tam triumfy, ubierając największe gwiazdy show biznesu i dopiero co wschodzące nowe postaci, które zachwyciły swoją grą aktorską czy wokalem.


Sukienki Versace Versus

Marka Versace ma jednak swoją propozycję również dla zwykłych kobiet, które uwielbiają piękną modę, jednak nie za kilka tysięcy euro za sukienkę czy żakiet. Mowa tutaj o linii Versace Versus, w której znajdują się na przykład imprezowe sukienki do pubu, świetne jeansy zgodne z najnowszymi trendami, nieszablonowe buty czy piękne torebki. To wszystko dopełnione oczywiście najwyższej jakości kosmetykami pachnącym, z których słynie ta marka. Być może w przyszłości Versace wypuści również swoją linię do makijażu.


Tags: